Logo
Poradíme Vám s výberom?
Po - Pia: 08:00 - 16:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Fasáda
  3. Fasádne omietky
  4. Fasade sun akrylát 1,5 hladená biela ,,B,, 25kg - akrylátová omietka

Fasade sun akrylát 1,5 hladená biela ,,B,, 25kg - akrylátová omietka

FASADE SUN AKRYLÁT  je pastovitá omietka je vyrobená na báze akrylátových živíc, zmesí granulátov prírodného kameniva, pigmentov s prísadou aditív. Po... celý popis
Dostupnosť
skladom 77 ks
Doba dodania
Doručenie 08.04.2020 do 18:00. Objednajte do zajtra do 10:00
Štruktúra
Odtieň
23,99 EUR
19,99 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:219
EAN kód:8588005156745
Výrobca:SUNCOLOR
Popis výrobku

FASADE SUN AKRYLÁT 

je pastovitá omietka je vyrobená na báze akrylátových živíc, zmesí granulátov prírodného kameniva, pigmentov s prísadou aditív.

Použitie:
Tenkovrstvá omietka FASADE SUN AKRYLÁT sa používa na ochranu stavby pred poveternostnými vplyvmi a jej farebné či estetické stvárnenie. Tenkovrstvé omietky sú aplikované na klasické vyzreté vápenno cementové omietky, betón stierkové vrstvy kontaktných zatepľovacích systémov a pod. Je vhodná aj pre povrchovú úpravu interiérov.

Farba:
Biela matná s možnosťou prifarbovania

Požiadavky na podklad:
Všetky podklady musia byť pevné, rovné, nepohyblivé, suché, bez trhlín, prachu a mastnoty ako i bez voľne oddelitelnných častíc. Pri renovácii musí byť podklad zbavený všetkých starých náterov a mált, ktoré by mohli znížiť priľnavosť omietky k podkladu. Vysprávky a obnovené fasádne plochy sa musia v štruktúre zhodovať s pôvodnou omietkou. Pred nanášaním penetračného náteru musia byť vysprávky a nové omietky suché a dostatočne vyzreté. Najnižšia teplota pri spracovaní by nemala klesnúť pod +5°C. Povrchy napadnuté plesňami alebo riasami treba ošetriť vhodným prípravkom. Nanášanú plochu treba chrániť pred priamym slnečným žiarením, dažďom, hmlou, silným vetrom.

Spôsob spracovania:
Suchý podklad sa jeden krát dôkladne natrie dobre rozmiešaným podkladovým náterom PENETRA SUN NÁTER. Vhodné je, aby podkladový náter bol farebne zhodný ako roztieraná omietka. S nanášaním omietky možno začať najskôr 24 hodín po nanesení podkladového náteru. Omietka je spracovateľná v dodanej forme v prípade potreby je možné konzistenciu upraviť malým množstvom vody. Omietka FASADE SUN AKRYLÁT sa na podklad nanáša rovnomerne antikorovým hladítkom. Bezprostredne po nanesení sa omietka zašúcha umelohmotným hladítkom. Kruhovým alebo lineárnym pohybom dosiahneme požadovanú štruktúru omietky. Je dôležité dbať na to, aby sa omietka zašúchavala mokrá na mokrú (nevznikajú viditeľné stopy po napojení)

Spotreba a výdatnosť:

Štruktúra

Spotreba

Výdatnosť

Ryhovaná 1,5mm

cca 1,9kg/m2

cca 13m2/vedro

Ryhovaná 2,0mm

cca 2,5kg/m2

cca 10m2/vedro

Hladená 1,5mm

cca 2,3kg/m2

cca 10,8m2/vedro

Hladená 2,0mm

cca 3,2kg/m2

cca 7,8m2/vedro

 

Balenie:
25kg vedro, 1 paleta = 16 vedier = 400kg

Skladovanie:
Tenkovrstvé omietkové hmoty sa skladujú v pôvodných obaloch pri teplote +5°C až +25°C v suchých a uzavretých skladoch.

POZOR ! CHRÁNŤE PRED MRAZOM A PRIAMYM SLNEČNÝM ŽIARENÍM !

Čistenie:
Náradie a nádoby je potrebné ihneď po použití umyť vodou. Rovnako je treba ihneď očistiť všetky vstavané prvky na fasáde, ako sú obklady, oplechovania, okná a pod.

Záručná doba:
24 mesiacov od dátumu výroby v neporušenom obale.

Bezpečnosť práce:
Fasádne omietky su nehorľavé a netoxické. Pri dodržiavaní základných hygienických zásad je fasádna omietka zdravotne nezávadná. Pri práci si chránťe telo pracovným odevom, ruky rukavicami, nekryté časti tela ochranným krémom. Pri aplikácii striekaním chránťe oči ochranným štítom alebo okuliarmi a použiť pokrývku hlavy. Pri práci nepiť, nefajčiť a nejesť. Po ukončení práce si dôkladne umyte ruky teplou vodou, mydlom a ošetrite regeneračným krémom.

Technické údaje:

 

Reakcia na oheň

Eurotrieda C

Priepustnosť vodnej pary

V3

Nasiakavosť

W2

Prídržnosť

Min. 0,3 MPa

 

Upozornenie:
Nanesená hmota musí byť zabezpečená proti mrazu a dažďu až do úplného vyschnutia (pri teplotách pod 10°C a vysokej vlhkosti sa doba schnutia predlžuje až na 72 hodín). Za podmienok podporujúcich rýchle schnutie omietky (teplota nad 25°C, vyhriaty podklad, silný vietor a pod.) musí spracovateľ zvážiť všetky okolnosti ovplyvnujúce možnosti správneho vyhotovenia, napájania a vyhotovenia štruktúry (napr. vrátane veľkosti plochy).

Miešame z nasledujúcich vzorkovníkov :

BAUMIT EMOTION, BAUMIT LIFE, JUB, CAPAROL, SUNCOLOR, NOVA, NCS, TIKKURILA FACADE, ........ .

Stačí si len vybrať odtieň, vložiť ho do poznámky a obratom Vám pošleme cenu za farebné prevedenie.

Parametre
VýrobcaSUNCOLOR
Nezmeškajte naše akcie, odoberajte novinky!
Copyright © 2018 helion.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.